Videi draudzīgs iepakojums

Bistro BALTS piedāvā katru dienu svaigi pagatavotas maltītes videi draudzīgā iepakojumā līdzņemšanai vai ēšanai uz vietas. Katru maltīti gatavojam un pasniedzam tā, lai to būtu patīkami ēst jebkurā vietā – mūsu bistro, mājās, birojā, parkā vai ceļā.

Iepakojums ir viena no svarīgākajām bistro BALTS koncepta sastāvdaļām. Tādēļ esam izvēlējušies iepakojumus, ko iespējams pilnībā pārstrādāt vai kuri, nonākot nešķirotos atkritumos vai vidē, noārdās ievērojami īsākā laika posmā nekā parastā plastmasa.

Bistro BALTS suši, salātu un silto ēdienu trauki tiek ražoti no cukurniedru šķiedras, kas ir biodegradable jeb vidē sairstošs materiāls. Šo pašu maltīšu caurspīdīgie vāki tiek ražoti no pārstrādātas un pārstrādājamas plastmasas, ko uz vietas rūpīgi šķirojam un aicinām to darīt arī mūsu viesus, lai iepakojums nonāktu nākamajā pārstrādes ciklā.

Visi mūsu karsto dzērienu un zupu iepakojumi ir ražoti no kartona ar vidi saudzējošu kukurūzas plastmasas pārklājumu jeb PLA. No šīs pašas bio jeb kukurūzas plastmasas ražoti arī visi mūsu ēdamrīki, salmiņi, mērču trauki, auksto dzērienu glāzes un karsto dzērienu vāciņi. Tie ir kompostējami un to izcelsme ir no augu valsts.