Videi draudzīgs iepakojums (vecais variants)

Bistro BALTS piedāvā katru dienu svaigi pagatavotas maltītes līdzņemšanai vai ēšanai uz vietas iepakojumā no videi draudzīgiem materiāliem. Katru maltīti gatavojam un pasniedzam tā, lai to būtu patīkami ēst jebkurā vietā – mūsu bistro, mājās, birojā, parkā vai ceļā.

Iepakojums ir viena no svarīgākajām bistro BALTS koncepta sastāvdaļām. Tādēļ esam izvēlējušies iepakojumus, ko iespējams pilnībā pārstrādāt vai kuri, nonākot nešķirotos atkritumos vai vidē, noārdās ievērojami īsākā laika posmā. Bistro BALTS suši, salātu un silto ēdienu trauki tiek ražoti no cukurniedru šķiedras, kas ir biodegradabls jeb vidē sairstošs materiāls. Šo pašu maltīšu caurspīdīgie vāki tiek ražoti no pārstrādātas un pārstrādājamas plastmasas, ko uz vietas arī rūpīgi šķirojam un aicinam to darīt arī mūsu viesus, lai iepakojums nonāktu nākamajā pārstrādes ciklā.

Visi mūsu karsto dzērienu un zupu iepakojumi ir ražoti no kartona ar vidi saudzējošu kukurūzas plastmasas pārklājumu jeb PLA. No šīs pašas bio plastmasas ražoti arī visi mūsu ēdamrīki, salmiņi, mērču trauki, auksto dzērienu glāzes un kafiju vāciņi. Tie ir kompostējami, jo to izcelsme ir no augu valsts.