Piegāde birojā (vecais variants)

Bistro BALTS maltītes ir izcils risinājums piegādēm birojiem – sapulcēm, semināriem un citiem pasākumiem vai vienkārši sev un kolēģiem. Atgūstiet enerģiju ar svaigu, veselīgu un mūsdienīgu garšu pauzi starp darba cēlieniem.

Saprotams, ka dažreiz mājas ir arī birojs, tāpēc labprāt piegādāsim uz jebkuru vietu, tikai ņemiet vērā minimālo pasūtījuma summu un mūsu piegāžu darba laiku. Piegādes pasūtījumus pieņemam darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00. Pastāvīgiem klientiem piedāvājam ērtu reģistrēšanās sistēmu, kurā apskatīt iepriekš veiktos pasūtījumus, kā arī norēķināties ar pēcapmaksu. 

Pieņemam ēdienu piegādes pasūtījumus Rīgā, Salaspilī un Ogrē sākot no 15,00 €. Piegādes maksa pasūtījumiem tiks aprēķināta, atkarībā no piegādes adreses pasta koda, ko varēsiet ievadīt pirkumu groza sadaļā. Atkarībā no pasūtījuma apjoma un attāluma, piegāde būs bez maksas vai tā maksās 3,00, 5,00 vai 7,00 €. Ja pasūtījumu veicat pirmo reizi un vēlaties pārliecināties, vai tas Jūs sasniegts, sazinaties ar mums 29020200.