Par mums

Bistro BALTS piedāvā katru dienu svaigi pagatavotas maltītes līdzņemšanai vai ēšanai uz vietas iepakojumā no videi draudzīgiem materiāliem. Katru maltīti gatavojam un pasniedzam tā, lai to būtu patīkami ēst jebkurā vietā – mūsu bistro, mājās, birojā, parkā vai ceļā.

Suši, salātus, zupas, siltos ēdienus, maizītes un desertus gatavojam no svaigiem un augstvērtīgiem produktiem – viegli un sabalansēti, izmantojot receptes, kas ļauj tos radīt bez pievienotām taukvielām un nomācošiem aromātiem. Silto ēdienu gatavošanā izmantojam sous-vide jeb lēnas gatavošanas metodi vakuumā, maksimāli saglabājot produktu patīkamās garšas īpašības, struktūru un uzturvērtību.

Bistro BALTS vitrīnā vienmēr atrodamas svaigi pagatavotas maltītes, ko izvēlēties ēšanai uz vietas vai līdzņemšanai. Tās gatavojam visas dienas garumā – arvien jaunas tikko nopirkto vietā. Šādi nodrošinām, ka tās ir vienmēr svaigas un ātri pieejamas.

Bistro BALTS maltīšu formāts ir īpaši piemērots arī pasūtīšanai uz biroju vai mājām – ātrai enerģijas un labsajūtas atgūšanai ikdienā, kā arī sapulcēm, semināriem un citiem pasākumiem, kad vēlaties sarūpēt svaigu un mūsdienīgu maltīti lielākam cilvēku skaitam.

Ņemot vērā, ka maltītes pamatā gatavojam līdzņemšanai, iepakojumi ir viena no svarīgākajām bistro BALTS koncepta sastāvdaļām. Tādēļ esam izvēlējušies iepakojumus, ko iespējams pilnībā pārstrādāt vai kuri, nonākot nešķirotos atkritumos vai vidē, noārdās ievērojami īsākā laika posmā.